O szkole


Wiraż to profesjonalna szkoła nauki jazdy z ponad 25-cio letnim doświadczeniem.

Sale wykładowe

Dysponujemy salami wyposażonymi w odpowiedni sprzęt oraz oświetlonymi, wyłączonymi z ruchu placami  manewrowymi o wymiarach zgodnych z wszelkimi wymogami ustawodawcy.


Zajęcia teoretyczne

W czasie kursu zajęcia teoretyczne prowadzone są w sali wykładowej, wyposażonej we wszelkie pomoce dydaktyczne. Nasze stanowiska komputerowe dla kursantów posiadają dostęp do internetu oraz programów do nauki i ćwiczeń testów egzaminacyjnych. Ponadto przy prezentacji wykładów korzystamy z projektora multimedialnego oraz nowoczesnego  programu Vademecum wykładowcy przygotowanego przez E-KIEROWCĘ w Szczecinie. 


Zajęcia z przedlekarskiej pomocy medycznej

Zajęcia z przedlekarskiej pomocy medycznej prowadzone są przez mgr ratownictwa medycznego (min. 4 godz.). Podczas tych zajęć każdy uczestnik szkolenia uczy się na fantomach jak prawidłowo udzielić pierwszej pomocy poszkodowanym w wypadkach drogowych. 


Zajęcia praktyczne

W czasie zajęć praktycznych kursant szkoli się pod bacznym okiem profesjonalistów na naszych placach manewrowych dostosowanych do wymogów i potrzeb wybranego kursu oraz na drogach wiejskich, miejskich, wielkomiejskich.

 
PONAD 25 LAT
DOŚWIADCZENIA !
 

W SKRÓCIE

SALE WYKŁADOWE

Dysponujemy salami wyposażonymi w odpowiedni sprzęt komputerowy.

PLACE MANEWROWE

Dysponujemy trzema wyłączonymi z ruchu placami manewrowymi o wymiarach zgodnych z wszelkimi wymogami ustawodawcy.

PRZEDLEKARSKA
POMOC MEDYCZNA

Przeprowadzamy szkolenie z przedlekarskiej pomocy medycznej.

PONAD 25 LAT NA RYNKU

Posiadamy ogromne doświadczenie, istniejemy już ponad 25 lat!

Nie czekaj i zrób prawo jazdy z Nami!